Національна рада звернеться до суду щодо анулювання ліцензії провайдерів програмної послуги з Донецької та Черкаської областей - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Національна рада звернеться до суду щодо анулювання ліцензії провайдерів програмної послуги з Донецької та Черкаської областей

Національна рада на засіданні 28 квітня ухвалила рішення про звернення до суду з позовами про анулювання ліцензії двох провайдерів програмної послуги – ФОП Кролевця М.В., м. Новогродівка Донецької області і ТОВ «ЦЕНТР БІТМ»,  м. Звенигородка Черкаської області. Підставою стала відмова ліцензіатів у проведенні перевірки.

Діяльність обох провайдерів мала перевірятися через виявлені моніторингом Національної ради ознаки порушення норм законодавства. ФОП Кролевця М.В. на підставі недотримання частини п’ятої статті 42 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» та пункту 2.3 розділу ІІ Положення про порядок видачі ліцензії провайдера програмної послуги – ліцензіат порушив загальну концепцію добору програм для ретрансляції. У діяльності ТОВ «ЦЕНТР БІТМ» зафіксовано порушення вимог частини дев`ятої статті 39 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» – провайдер надавав програмну послугу не в повному обсязі, без 3-х програм.  

Для здійснення позапланової виїзної перевірки в обох випадках Національна рада направила уповноважених працівників за місцезнаходженням провайдерів, зазначеним у їхніх ліцензіях. Однак працівники регулятора встановили, що за вказаними адресами у місті Новогродівці Донецької області і місті Звенигородці Черкаської області компанії не розміщуються. Відповідно до абзацу шостого пункту 15 розділу ІІІ Інструкції про порядок здійснення моніторингу телерадіопрограм, проведення перевірок телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги, оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення, відсутність ліцензіата за місцезнаходженням, зазначеним в ліцензії, вважається відмовою у проведенні перевірки і є підставою для звернення до суду про анулювання ліцензії провайдера програмної послуги.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше