Національна рада звернеться до суду стосовно анулювання ліцензії ТОВ «СКІФ-2» - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Національна рада звернеться до суду стосовно анулювання ліцензії ТОВ «СКІФ-2»

Під час засідання 31 серпня Національна рада розглянула питання щодо проведення позапланової перевірки ТОВ «СКІФ-2», м. Костянтинівка Донецької обл. (багатоканальне мовлення в мережі МХ-5, логотип «перевернута літера «С»), і з огляду на всі порушення ухвалила рішення звернутися до суду про анулювання ліцензії цієї компанії.

Оскільки попередня перевірка, проведена в липні 2016 року, виявила, що компанія не провадить мовлення, регулятор визнав порушення нею частини сьомої статті 27, пункту а) частини першої статті 59 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» і зобов’язав виконати розпорядження про усунення порушень законодавства.

Моніторинги від 31.10.2016 і 15.12.2016 повторно зафіксували відсутність мовлення ТОВ «СКІФ-2», що свідчить про невиконання розпорядження і неусунення зазначених вище порушень.

Повторну перевірку компанії у лютому 2017 року провести не вдалося, оскільки за вказаною в ліцензії адресою її не виявлено. Лист-повідомлення про проведення позапланової перевірки Укрпошта повернула до Національної ради. Зв’язатися з жодною особою, яка має стосунок до ТОВ «СКІФ-2», а також отримати актуальну інформацію про ліцензіата з відкритих джерел (Інтернету) не вдалося.

Моніторингом від 10.03.2017 знову зафіксовано, що компанія не мовить.

Згідно з пунктом в) частини п’ятої статті 37 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» Національна рада може звертатися до суду про анулювання ліцензії на мовлення на підставі факту невиконання розпоряджень про усунення порушень законодавства та ліцензійних вимог. Тож зазначені порушення діяльності телерадіоорганізації стали підставою для ухвалення регулятором відповідного рішення.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше