Національна рада звернулася до ІВС із закликом припинити будь-які контакти з російськими компаніями - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Національна рада звернулася до ІВС із закликом припинити будь-які контакти з російськими компаніями

Сьогодні в Амстердамі (Нідерланди) відкрився найбільший європейський форум технологій телевізійного і радіообладнання – International Broadcasting Convention. Національна рада звернулася до організаторів та учасників заходу з пропозицією припинити будь-які контакти з медіакомпаніями рф, які де-факто є фабриками брехні.

Станом на сьогодні війна росії проти України триває 193 дні. Тисячі мирних жителів, серед них сотні дітей, були вбиті; університети, лікарні, школи та дитячі садки, житлові будинки, телевежі та медіастудії були зруйновані та досі перебувають у постійній небезпеці.

Водночас телевізійне та радіообладнання постійно використовується росією з метою, яка принципово суперечить гуманітарним принципам. Продукція російських медіакомпаній, яка досі виробляється на вашому обладнанні, служить найжахливішим планам кремлівської пропаганди, спрямованим на спотворення реальності, зомбування 140-мільйонного населення росії та перетворення її громадян на знаряддя вбивства. Це також впливає на телеглядачів і радіослухачів у всьому світі, тому що матеріали, створені так званими російськими ЗМІ, а насправді – фабриками брехні, завдяки сучасним технологіям безперешкодно перетинають кордони. Дезінформація, яка створюється для досягнення цілей вищого керівництва кремля, досягає найвіддаленіших куточків світу.

Припинення будь-якої підтримки російських медіакомпаній та відключення їх від онлайн-верифікації ліцензій допоможе інформаційному простору швидше очищатися, а людям – отримувати справді чесну та професійну інформацію, а не пропаганду вбивств та руйнувань.

Нині, коли більшість світових технологічних компаній покинули російський ринок і припинили будь-яку діяльність на території країни-агресора та країни-спонсора тероризму, надання технологій телевізійного виробництва можна розглядати як підтримку злочинів проти людства.

Війна, яка відбувається на наших очах – це війна високих технологій. Сьогодні вам вирішувати, чи технології, в які ви вклали весь свій потенціал, протистоятимуть людству чи стануть недоступними для ворогів цивілізації.

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення звертається до провідних світових виробників обладнання для телерадіовиробництва з проханням припинити всі контакти та розірвати всі контракти з телерадіокомпаніями російської федерації.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше