Національна рада звертатиметься до суду про стягнення штрафу з тих компаній, які не подали інформації про свою структуру власності - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Національна рада звертатиметься до суду про стягнення штрафу з тих компаній, які не подали інформації про свою структуру власності

Національна рада готує позови до суду про стягнення штрафів із 38 компаній, до яких ця санкція була застосована регуляторним органом цього року за неподання інформації про структуру власності і які не сплатили ці штрафи. Загальна їх сума становить 355 171,1 грн.

Загалом рішеннями Національної ради від 1 і 29 червня цього року штраф було накладено на 183 компанії на суму майже 456 тис. грн. Із них 145 ліцензіатів сплатили штраф і пеню на суму 107 237,84 грн. Стосовно боржників на засіданні 11 жовтня було ухвалено рішення звернутися до суду про стягнення штрафу у примусовому порядку.

Відповідно до частини четвертої статті 12 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» суб’єкти інформаційної діяльності у сфері телебачення і радіомовлення зобов’язані щороку подавати Національній раді інформацію про структуру власності. Порядок подання цієї інформації затверджено рішенням Національної ради, згідно з яким такі відомості подаються до 31 березня.

За неподання, несвоєчасне подання інформації про структуру власності або подання інформації, що не відповідає дійсності, застосовується штрафна санкція. Розмір штрафу визначено частиною десятою статті 72 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» – 5% загальної суми ліцензійного збору за всіма ліцензіями, власниками яких є порушник.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше