Національний регулятор Латвії зупинив ретрансляцію дев’яти російських телеканалів - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Національний регулятор Латвії зупинив ретрансляцію дев’яти російських телеканалів

Латвійська Національна рада з питань електронних ЗМІ (NEPLP) ухвалила рішення про припинення трансляції російських телеканалів «Петербург – Пятый канал», «Дом кино», «Время: далекое и близкое», «Бобер», «Дом кино премиум», «Музыка Первого», «О!», «Поехали», «Телекафе», взявши до уваги той факт, що до кінцевого бенефіціарного власника цих ЗМІ Юрія Ковальчука застосовано санкції Європейського Союзу. Відповідну інформацію поширив вебресурс LSM.lv.

Транслювати  в Латвії перелічені канали заборонено до того часу, поки  їх власник перебуватиме у санкційному списку ЄС, повідомив заступник голови NEPLP  Іварс Аболіниш. Він також додав, що перевірятимуться й інші бенефіціари ЗМІ.

Раніше, у січні цього року, латвійський регулятор через виявлені випадки мови ворожнечі й поширення пропаганди в передачах «Вечер с Владимиром Соловьевым» і «60 минут»  тимчасово заборонив трансляцію на територію країни телеканалу «Россия РТР».

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше