Нацрада з телерадіомовлення виявила порушення під час перевірки телеканалу NewsOne - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Нацрада з телерадіомовлення виявила порушення під час перевірки телеканалу NewsOne

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення виявила порушення під час позапланової перевірки телеканалу NewsOne (ТОВ “Новини 24 години”) у зв’язку з його наміром провести телеміст із російським телеканалом “Россия 1”, результати буде розглянуто на найближчих засіданнях Нацради.

“Перевірка відбулася, нашу групу пустили на телеканал NewsOne, але акти не підписали. І зараз ми готуємо проект рішення про розгляд результатів цієї перевірки. Я думаю, це відбудеться найближчими тижнями. Ми точно не будемо це питання затримувати – ми зацікавлені в тому, щоб оперативно розглянути. І якщо факти порушень – розпалювання ворожнечі – підтверджуються, то я прогнозую, буде застосовано санкції”, – сказав член Нацради з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський у коментарі агентству “Інтерфакс-Україна” у вівторок у Києві.

На уточнювальне запитання, чи виявила перевірка на телеканалі NewsOne факти розпалювання ворожнечі, Костинський відповів ствердно: “Фактично так, і ці результати перевірки ми розглядатимемо на найближчих засіданнях”.

Він зазначив, що під час перевірки телеканалу NewsOne Нацрада з питань телерадіомовлення досліджувала висловлювання в тих передачах, які анонсували телеміст із російським телеканалом “Россия 1” та низку інших фактів. “Телеміст – це був контекст… Ми досліджували не телеміст, а передачі, які анонсували телеміст, а також інші передачі, які ми моніторили до цього: наприклад, там, де українців називали фашистами”, – сказав Костинський.

 

Джерело “Інтерфакс-Україна

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше