Німецький політик Томас Гайльман подав позов на автора статті про денацифікацію України - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Німецький політик Томас Гайльман подав позов на автора статті про денацифікацію України

Депутат Бундестагу Томас Гайльман звернувся з позовом до суду на  Тімофєя Сєргєйцева, автора статті про денацифікацію України, що була опублікована на російському державному ресурсі «РИА Новости».  

На переконання німецького депутата, думки російського політтехнолога, викладені у цій  скандальній статті, можуть порушувати положення Конвенції про запобігання геноциду та покарання за нього. У засадничих тезах статті, заперечується  саме право на існування України та її народу.

Нагадаємо, що Національна рада 6 квітня звернулася листами до Європейської платформи регуляторних органів (EPRA), а також до Керівного комітету Ради Європи з питань медіа та інформаційного суспільства (CDMSI), щоб попередити їх про плани рф щодо «денацифікації» на захоплених українських територіях https://bit.ly/3unzWV8  Ідеться саме про ідеї країни-терориста, що опубліковані в «РИА Новости» у матеріалі  «Що Росія має зробити з Україною». Регулятор просить європейські країни зробити адекватні висновки і продемонструвати єдину міцну позицію всієї Європи.

Фото picture-alliance/dpa

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше