Німецький уряд закликає громадян російського походження не вірити державним ЗМІ рф - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Німецький уряд закликає громадян російського походження не вірити державним ЗМІ рф

Федеральний уряд Німеччини закликає жителів країни російського походження брати інформацію з незалежних ЗМІ і не вірити пропаганді рф про війну в Україні. Про це пише  «Європейська правда» із посиланням на Spiegel.

«Федеральний уряд просить російськомовних жителів Німеччини отримувати повну інформацію від різних національних і міжнародних ЗМІ… Нікому не варто вірити дезінформаційній кампанії державних російських ЗМІ з їхнім цинічним і применшувальним висвітленням подій», – заявив заступник урядового речника Вольфганг Бюхнер. 

Також у федеральному міністерстві внутрішніх справ закликали «не переносити» війну всередину Німеччини поміж росіян і українців, які проживають в країні. Зокрема речник Максиміліан Калль сказав: «Ця війна не повинна прийти у німецьке суспільство. Це – війна Путіна, не росіян та українців». За його словами, відповідні служби пильно стежать за ситуацією. 

Днями в Берліні відбувся проросійський автопробіг, у якому взяли участь близько 900 учасниками на кількох сотнях транспортних засобів. Гасла пробігу – проти пропаганди у школі і щодо захисту й недискримінації російськомовних. В одному випадку учасники використали символ Z.  Щодо цього обіцяють розслідування, оскільки в Берліні він є уже заборонений. 

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше