Нова Зеландія посилила санкції проти кремлівських пропагандистів - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Нова Зеландія посилила санкції проти кремлівських пропагандистів

Уряд Нової Зеландії запровадив нові обмежувальні заходи проти осіб та організацій, які підтримують війну росії проти України, а також причетні до створення й розповсюдження російської дезінформації. Про це заявила глава МЗС Нової Зеландії Наная Махута.

До нового санкційного переліку потрапили 23 російських пропагандисти, серед яких міністр цифрового розвитку, звʼязку та ЗМІ Максут Шадаєв, генеральний директор «Первого канала» Костянтин Ернст, а також ключовий персонал російських ЗМІ, зокрема, «ІнфоРос», «Південний фронт» та Фонд стратегічної культури.

«Особи, до яких сьогодні введені санкції, мають прямий вплив на суспільне уявлення про незаконну та неспровоковану війну росії. Вони створюють туман дезінформації, яка обслуговує агресію путіна проти територіального суверенітету України», – акцентує у заяві очільниця МЗС Нової Зеландії.

Останній список санкцій поширюється на суб’єктів дезінформації, які вже були введені в травні. Серед них представники російських медіа та інформаційних агентств.

За словами Нанаї Махути, «путін продовжує використовувати мережу медіаагентств і впливових коментаторів як частину своєї пропагандистської машини, щоб поширювати неправдиву інформацію та брехню як частину свого наративу про вторгнення в Україну».

Довідково. За агресію рф проти України під обмеження Нової Зеландії уже потрапили більш ніж 1200 фізичних і юридичних осіб, 55 найбільших російських компаній та організацій, запроваджено санкції проти в.путіна.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше