Нова Зеландія запровадила санкції проти російських пропагандистів і керівників генштабу рф - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Нова Зеландія запровадила санкції проти російських пропагандистів і керівників генштабу рф

11 травня Нова Зеландія оголосила про нові санкції проти рф. Новий санкційний пакет ґрунтується на попередніх санкціях країни і спрямований проти осіб та організацій, які поширюють дезінформацію і  причетні до кібератак на Україну.  

За словами очільниці МЗС Нової Зеландії Нанаї Махути, до санкційного списку внесено вісім фізичних осіб та організацій рф, які поширюють брехню задля виправдання незаконного вторгнення росії на територію України. «Сьогоднішнє оголошення відображає наше повне неприйняття наративу путіна і його спроби ввести в оману міжнародне співтовариство», – акцентує пані Махута.

У перелік потрапили, зокрема, президент медіахолдингу «Червона зірка» Олексій Піманов, співзасновник кримського інформагентства «NewsFront» Михайло Синелін і генеральний директор «ВГТРК» Олег Добродєєв. Також до нього внесено офіційного представника міноборони росії Ігоря Конашенкова і начальника військової розвідки росії Ігоря Костюкова.

Окрім того, обмеження чекають і на 85-й головний центр спеціальної служби головного управління генштабу росії, «Головний центр спеціальних технологій» та «Агентство інтернет-досліджень».

Нова Зеландія за агресію рф проти України уже запровадила санкції до понад 650 російських громадян, зокрема і володимира путіна. Під обмеження також потрапили 55 найбільших російських компаній та організацій.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше