Нові кадрові призначення в Національній раді - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Нові кадрові призначення в Національній раді

Регуляторний орган на засіданні 13 травня призначив начальника управління контролю та аналізу телерадіомовлення, а також представників Національної ради у чотирьох областях України – Дніпропетровській, Рівненській, Тернопільській і Харківській. Натомість буде звільнено представника у Черкаській області у зв’язку із закінченням терміну призначення на цю посаду.

Розглянувши рекомендації конкурсної комісії, члени Національної ради ухвалили рішення про призначення на посаду начальника управління контролю та аналізу телерадіомовлення Олександра Дяченка.

Було зазначено, що Олександр Дяченко має юридичну практику, набрав високі оцінки за результатами тестування і за підсумками співбесіди відповідає визначеним вимогам, окрім того, посада державного службовця  передбачає випробувальний термін.

Зарахування на цю посаду можливе також лише після проведення спеціальної перевірки, як це передбачено пунктом 2 статті 58 Закону України «Про запобігання корупції».

Цього дня члени Національної ради проголосували також за призначення представників регулятора в  чотирьох областях.

Відповідно до пункту 2 статті 11 Закону України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення» представник Національної  ради в області призначається  на  посаду на конкурсній основі терміном на чотири роки.

Врахувавши результати конкурсної комісії, проголосовано за такі кандидатури:

  • Дніпропетровська область – Олена Демченко (була представником Національної ради у попередній період);
  • Рівненська область – Лілія Гринюк;
  • Тернопільська область – Оксана Новосельська;
  • Харківська область – Ірина Панченко.

Лілія Гринюк, Оксана Новосельська і Ірина Панченко раніше працювали у секретаріатах представників Національної ради відповідних областей.

Через закінчення терміну призначення на посаду члени Національної ради на засіданні також проголосували за звільнення представника у Черкаській області Надії Горбаченко з 24 травня цього року. 

Члени Національної ради висловили вдячність Надії Горбаченко за сумлінну працю та  виконання на високому професійному рівні службових обов’язків. Також вони привітали новопризначених представників у областях та побажали їм успішної роботи.

Переможця конкурсу на посаду представника Національної ради у місті Києві не визначено. Незабаром у встановленому порядку ці дві посади будуть винесені на конкурс.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше