Новий іноземний канал «Blue Hustler» може транслюватися в кабельних мережах України в нічний час - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Новий іноземний канал «Blue Hustler» може транслюватися в кабельних мережах України в нічний час

Національна рада розглянула звернення компанії «Sapphire Media International B.V.», Амстердам, Нідерланди, щодо відповідності змісту іноземної програми «Blue Hustler» вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення та чинному законодавству України та дозволила її поширення у кабельних мережах України у недоступний для перегляду дітьми час із 24 до 4 години.

За результатами аналізу документів і програмного наповнення встановлено, що програма «Blue Hustler» транслюється з 22 до 6 години за київським часом, мова програми – англійська, формат мовлення – еротика. Під час трансляції передач використовуються вікові позначки класифікації відеопродукції та піктограми змістовних характеристик передач системи класифікації Kijkwizer (Nicam, Нідерланди). Реклами та іншої комерційної інформації під час моніторингу не зафіксовано. Доставка сигналу на територію України пропонується із супутникового ретранслятора TНOR (Норвегія) 5, 0,8 гр. W, частота 12264 MГц, сигнал кодований.

Керуючись вимогами статті 13 Закону України «Про захист суспiльної моралi» та взявши до уваги Меморандум щодо захисту неповнолітніх під час надання програмних послуг, яким передбачено, що трансляція або ретрансляція програм або їх частин, які можуть зашкодити фізичному, розумовому або моральному розвитку дітей, на території України здійснюється за умови забезпечення неможливості їх прослуховування або перегляду за звичайних обставин неповнолітніми, Національна рада внесла програму «Blue Hustler» до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України, трансляція програми допускається лише з 24 до 4 години ночі.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше