Новий конкурс Національної ради – 15 FM-частот для культурно-мистецького мовлення - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Новий конкурс Національної ради – 15 FM-частот для культурно-мистецького мовлення

31 липня Національна рада оголошує конкурс на мовлення на 15 FM-частотах у 13 областях України. Відповідний конкурс опубліковано сьогодні в «Голосі України» № 143.

Серед запропонованих частот – 9 в обласних центрах – Вінниці, Дніпрі, Житомирі, Запоріжжі, Кропивницькому, Львові, Миколаєві, Полтаві, Херсоні.

Програмна концепція ставить вимоги, що в загальному обсязі мовлення радіостанцій щонайменше половина передач мають бути  культурно-мистецького та освітнього спрямування.  Мова ведення усіх програм – українська. Заборонена ретрансляція програм і використання вихідних даних інших мовників.

Заяви на участь у конкурсі приймаються з 30 серпня по 30 вересня (18:00) за адресою: вул. Прорізна, 2, м. Київ, тел. 234-97-13.

Підбиття підсумків конкурсу відповідно до п. б) частини п’ятої ст. 25 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» має відбутися до 29 листопада 2019 року.

Докладніше про конкурсні умови і перелік частот, які виставлені на конкурс

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше