Новий музичний канал «MTV 00s» з’явиться в кабельних мережах України - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Новий музичний канал «MTV 00s» з’явиться в кабельних мережах України

Національна рада 20 січня внесла зміни до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України (Перелік). Було дозволено ретранслювати музичний телеканал «MTV 00s», який має дозвільні документи Чеської Республіки.

Із проханням про внесення цього телеканалу до Переліку до Національної ради звернулося ТОВ «Дентонс ЮРОП», яке є представником «ViacomCBS Networks International Czech s.r.o.» – правовласника цього каналу, повідомив член Національної ради Максим Онопрієнко.

«MTV 00s» отримало ліцензію Ради з питань телебачення і радіомовлення Чеської Республіки (RRTV). Усі дозвільні документи є у відкритому доступі на сайті чеського регулятора. Національній раді було надано відповідне рішення про надання ліцензії RRTV, а також  САМ-модуль для проведення моніторингу іноземної програми.

«MTV 00s» є музичним телеканалом, який орієнтується на світову й американську музичну продукцію. Основна мова програми – англійська, а  мовлення ведеться цілодобово.

Моніторингом Національної ради порушень законодавства в ефірі цієї іноземної програми не зафіксовано, реклама не транслюється.

Отже, Національна рада погодилася внести телеканал «MTV 00s» до Переліку. Водночас було зауважено, що в разі зміни відомостей про назву програми, логотип, країну-правовласника (виробника), мову, жанр тощо заявник має повідомити про них Національну раду письмово упродовж тридцяти днів з дня настання таких змін.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше