Новий супутниковий канал «112-Україна» має намір стати службою порятунку, а «Поверхность Спорт-ТУР» – технічним каналом свого провайдера

10.07.2013

На засіданні регуляторного органу у сфері телерадіомовлення 10 липня було ухвалено рішення про видачу ліцензії на супутникове мовлення ТОВ «Телерадіокомпанія «112-ТВ», м. Київ. Презентуючи телеканал, генеральний продюсер Олексій Семенов зазначив, що команда телерадіокомпанії має намір особливу увагу зосереджуватиме на соціальних явищах, яким в українському суспільстві приділяється мало уваги. За участю спеціалістів та експертів канал має докладно вивчати їх. «Всередині нашого каналу збираються ті люди, які готові розбирати ці явища»… «Канал «112-Україна» – це те, що у всіх європейських державах називається службою порятунку», – зазначив він.

Формат «Телерадіокомпанії «112-ТВ» – інформаційно-розважальний із фільмопоказом. У роботі планується тісна інтеграція з Інтернетом. Так, основною відмінністю цього інформаційного каналу В.Семенов назвав те, що двоє ведучих постійно працюватимуть у прямому ефірі он-лайн. А редактори, котрі розміщуються в ньюз-румі й збирають інформацію, оперативно робитимуть прямі включення у прямий ефір. Таким чином, які тільки новина з’являється в інформаційному потоці, вона одразу ж потраплятиме до ефіру, зазначив генпродюсер.

Важливу роль у формуванні телеконтенту керівництво каналу відводить телеглядачам, які за допомогою своїх гаджетів матимуть змогу також надавати коментарі, свідчення, повідомляти новини тощо. Запланована взаємодія каналу з мовниками інших країн, зокрема Росії, Білорусі, Казахстану, Франції, Британії тощо. Водночас програмною концепцією мовлення не передбачено ретрансляції програм іншого мовника.

Директором телеканалу «112-Україна» визначено Андрія Подщипкова. До складу редакційної ради увійшли Роман Савін, Ольга Зубрицька, Микола Корчага і Юрій Іванов.

Територія розповсюдження телепрограм – Україна та інші країни в межах зони впевненого прийому сигналу із супутника. Оператор телекомунікацій – ТОВ „СЕС Сіріус Україна”, м. Київ. Мовлення вестиметься 24 години на добу. Ліцензію видано на 10 років.

Ще одну ліцензію на супутникове мовлення видано ТОВ «Поверхность Спорт-ТУР», м. Київ, яке вже є провайдером програмної послуги. Цей супутниковий канал із логотипом «ІНФОКАНАЛ» мовитиме цілодобово і має на меті, за словами представника компанії, стати технічним каналом однойменного провайдера. Ефір наповнюватимуть інформацією про представлені провайдером канали та їхні передачі.

Формат телеканалу – інформаційний. Програмною концепцією мовлення не передбачено ретрансляцію програм іншого мовника.

Директором визначено Наталію Коломієць. До складу редакційної ради увійшли Віктор Самойленко, Юрій Нестеренко, Ірина Горова і Наталія Коломієць. Територія розповсюдження телепрограм – Україна та інші країни в межах зони впевненого прийому сигналу із супутника.

Оператор телекомунікацій – ТОВ «Поверхность – Супутникові Комунікації», м. Київ. Термін дії ліцензії – 10 років.