НСТУ оголошено попередження через трансляцію прихованої реклами - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

НСТУ оголошено попередження через трансляцію прихованої реклами

Національна рада оголосила попередження Національній суспільній телерадіокомпанії (Миколаївська філія) через трансляцію прихованої реклами «спасительки Вєсти». Відповідне рішення регулятор ухвалив на засіданні 5 жовтня за результатами розгляду матеріалів позапланової перевірки.

Перевірка, проведена 13.09.2017 на основі моніторингу ефіру телеканалу «Миколаїв» (31 ТВК у м. Миколаєві), встановила порушення вимог пункту е) частини першої статті 59 Закону України «Про телебачення і радіомовлення». У передачі, що транслювалася 04.03.2017 о 13.30 за участю «спасительки Вєсти», була наявною рекламна інформація з послуг ворожіння та цілительства, не відокремлена на початку і наприкінці від іншої інформації словом: «реклама». Також не було надано інформацію про наявність відповідного спеціального дозволу на заняття народною медициною (цілительством).

Національна рада застосувала до компанії санкцію «оголошення попередження» і вказала на неприпустимість порушення законодавства надалі.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше