НСТУ, ТРК «Галичина», «Правдатут» і «Армія ФМ» мовитимуть на території проведення АТО - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

НСТУ, ТРК «Галичина», «Правдатут» і «Армія ФМ» мовитимуть на території проведення АТО

Національна рада надала дозвіл на тимчасове мовлення на території проведення АТО чотирьом мовникам – Національній суспільній телерадіокомпанії України, ТОВ «ТРК «Галичина», м. Львів, ТОВ «Інформаційне агентство «Правдатут», м. Вишневе Київської області, ТОВ «Комунікаційне агентство «Сума технологій», м. Харків.

Національна рада 30 березня надала дозвіл на тимчасове мовлення на території проведення АТО чотирьом мовникам – Національній суспільній телерадіокомпанії України, ТОВ «ТРК «Галичина», м. Львів, ТОВ «Інформаційне агентство «Правдатут», м. Вишневе Київської області, ТОВ «Комунікаційне агентство «Сума технологій», м. Харків. Водночас регулятор задовольнив клопотання ТОВ «ТРК «Праймедіа», м. Львів щодо відмови від тимчасового мовлення з використанням частот у Костянтинівці та Волновасі Донецької області.

Суспільний мовник – другий канал Українського радіо – «Радіо Промінь» – мовитиме на частоті 103,1 МГц у м. Костянтинівці Донецької області, «ТРК «Галичина» – на частоті 96,5 МГц у м. Волновасі Донецької області, а ТОВ «Комунікаційне агентство «Сума технологій», яке транслюватиме програми «Армія ФМ», – на частоті 98,5 МГц у м. Щасті Луганської області.

Також на 22 телевізійному каналі в м. Волновасі Донецької області виходитимуть передачі телеканалу «Правдатут». Мовлення відбуватиметься у цифровому стандарті DVB-T.

Нині на цьому телевізійному каналі також транслюються передачі «1+1», «Донбас», «5», «ДоТеБе», «UA:Перший».

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше