Громадські організації, що діють у сфері захисту інтересів дітей та молоді, в Наглядовій раді суспільного мовника представлятиме Вадим Міський - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Громадські організації, що діють у сфері захисту інтересів дітей та молоді, в Наглядовій раді суспільного мовника представлятиме Вадим Міський

23 жовтня в Національній раді відбулася конференція з обрання члена Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України у сфері захисту інтересів дітей та молоді. Від громадських організацій, що діють у цій сфері, до наглядового органу НСТУ обрано Вадима Міського.

У конференції взяли участь 18 представників громадських об’єднань та асоціацій – Фонд «Відкрита політика», ВМГО «Соціальна ініціатива», ВГЦ «Волонтер», ВСМГО «Християнська асоціація молодих людей України», ВГО «Путівка в життя», ВМГО «Молодь демократичного альянсу», Центр політичних досліджень, ВМГО «Всеукраїнська асамблея молоді», ВГО «Молодий народний рух», ГО «Ліга інтернів», Чернівецька обласна громадська організація «Захист», ВМГО «Об’єднання «Європейська молодь України», ГО «Українська мережа енергетичних інновацій «Грінкубатор», ВМГО «Батьківщина молода», МО «Пласт – Національна скаутська організація України», ГО «Трансперенсі Інтернешнл Україна», ВСГО «Україна для життя», ВМО «Свім».

На членство в Наглядовій раді претендувало 6 кандидатів. Однак під час представлення програм Поліна Ногай зняла свою кандидатуру. За результатами голосування найбільшу кількість балів – 70 – отримав Вадим Міський, його кандидатуру висунули 11 молодіжних організацій. Результати інших кандидатів такі: Ірина Жданова – 45 балів, Віктор Сербулов – 31, Андрій Слободич – 26, Олексій Дегтяренко – 18.

Отже, у наглядовий орган суспільного мовника вже обрано п’ять кандидатів від громадськості. Окрім Вадима Міського, під час рейтингового голосування найбільшу кількість балів отримали: у сфері фізичного виховання і спорту – Володимир Бринзак, у сфері журналістики – Тетяна Лебедєва, у сфері освіти і науки – Олексій Панич, у сфері журналістики – Тарас Шевченко.

Як повідомлялося раніше, у сфері національних меншин члена Наглядової ради не обрано, відбір буде проводитися повторно.

Наступна конференція у творчій сфері відбудеться 26 жовтня.