Конференції з обрання членів Наглядової ради суспільного мовника у п’яти сферах відбудуться у період з 25 січня до 5 лютого - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Конференції з обрання членів Наглядової ради суспільного мовника у п’яти сферах відбудуться у період з 25 січня до 5 лютого

Національна рада на засіданні 23 грудня у зв’язку з новими вимогами до протиепідемічних заходів вирішила внести зміни до Календарного плану підготовки та проведення конференцій громадських об’єднань та асоціацій з обрання членів Наглядової ради НСТУ.

Конференції від п’яти суспільних сфер – освіти та науки, забезпечення прав національних меншин, захисту інтересів дітей та молоді, творчості, захисту прав осіб з особливими потребами,  мали відбутися у період з 2 по 15 січня (рішення від 26.11.2020 № 1442).  Підставою для  внесення змін до Календарного плану стали додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи, які будуть діяти на території України у період з 8 до 25 січня 2021 року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

20 грудня Національна рада завершила прийом документів кандидатур для включення до складу Наглядової ради АТ «НСТУ». Заяви кандидатів оприлюднені на офіційному вебсайті у розділі «Наглядова рада АТ «НСТУ».

Про дату, час і місце проведення  конференції у кожній з п’яти суспільних сфер Національна рада повідомить додатково.

Таким чином, всі п’ять конференцій буде проведено в період з 25 січня по 5 лютого 2021 року, до 19 січня 2021 року до Національної ради мають також надати представників у Наглядову раду і політичні фракції та групи Верховної Ради України. Після цього Національна рада на засіданні затвердить оновлений склад наглядового органу Національної суспільної телерадіокомпанії України.