До Наглядової ради Суспільного мовлення обрано Наталію Гарач - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

До Наглядової ради Суспільного мовлення обрано Наталію Гарач

1 лютого відбулася конференція громадських об’єднань та асоціацій, що діють у сфері захисту прав осіб із особливими потребами. З-поміж дев’яти кандидатів до складу Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України обрано Наталію Гарач. Учасників конференції  привітали членкиня Національної ради Тетяна Руденко, керівниця проєкту «Європейський Союз та Рада Європи працюють разом для зміцнення свободи медіа в Україні» Галина Смірнова, голова Наглядової ради Світлана Остапа, секретар Наглядової ради Вадим Міський і членкиня, обрана минулого разу у цій сфері, Наталія Скрипка.

Це вже третя конференція, яка відбувається в рамках оновлення складу Наглядової ради суспільного мовника у зв’язку із завершенням повноважень попередніх членів цього наглядового органу НСТУ.

Участь у конференції у сфері захисту прав осіб з особливими потребами взяли 17 громадських об’єднань. Ними було висунуто 10 кандидатів до Наглядової ради. Під час конференції одна організація, а саме: Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадянського почину «Єднання» зняла висунуту кандидатуру.

Переможця обирали  учасники конференції – представники громадських об’єднань та асоціацій таємним рейтинговим голосуванням. Найбільшу кількість балів отримали:

Гарач Наталія – 51,

Сачук Юлія – 48,

Журбенко Ольга – 42.

Таким чином, членом Наглядової ради НСТУ від громадськості у сфері захисту прав осіб з особливими потребами стала Наталія Гарач. Її було делеговано Національним комітетом спорту інвалідів України.

Цього тижня будуть проведені ще дві конференції –  у сфері захисту інтересів дітей та молоді і у творчій сфері. Як повідомила членкиня Національної ради Тетяна Руденко, до регуляторного органу вже надійшли подання від більшості депутатських фракцій і груп Верховної Ради України ІХ скликання. Тож Національна рада планує на засіданні 11 лютого ухвалити рішення про оновлення складу Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Сьогодні також останній день подання заяв від громадських об’єднань та асоціацій для участі в обранні члена Наглядової ради НСТУ у сфері фізичного виховання та спорту.