Обрано члена Наглядової ради суспільного мовника у сфері забезпечення прав національних меншин - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Обрано члена Наглядової ради суспільного мовника у сфері забезпечення прав національних меншин

15 грудня відбулася повторна конференція з обрання члена Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України у сфері забезпечення прав національних меншин. Ним стала Дарія Карякіна.

У конференції взяли участь представники 31 громадської організації, що пройшли попередній відбір. За результатами рейтингового голосування переможець набрала 93 бали. Також набільшу підтримку отримали Мехман Салманов – 77 балів, Інеш Кдирова – 51, Ескендер Барієв і Василь Келіогло – по 50 балів.

На конференції були присутні генеральний директор НТКУ Зураб Аласанія, який висловив сподівання, що Наглядова рада НСТУ найближчим часом розпочне свою активну роботу. Він підтримав позицію заступника голови Національної ради Уляни Фещук щодо необхідності консолідації представників цієї сфери і вироблення єдиної позиції для захисту інтересів не власних громадських об’єднань, а усіх національних меншин, що проживають в Україні.

Представник Офісу Ради Європи Галина Смірнова зі свого боку повідомила, що 16 грудня планується перше зібрання членів Наглядової ради суспільного мовника, в якому візьме участь і обраний сьогодні від сфери забезпечення прав національних меншин представник.

Національна рада на засіданні 17 жовтня ухвалить рішення про затвердження складу Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України.