Правозахисну сферу від громадськості в Наглядовій раді НСТУ представлятиме Тарас Шевченко - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Правозахисну сферу від громадськості в Наглядовій раді НСТУ представлятиме Тарас Шевченко

21 жовтня під час конференції з обрання члена Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України у правозахисній сфері ним визначено директора «Інституту Медіа Права» Тараса Шевченка.

Учасниками конференції стали кандидати і представники тих громадських організацій та асоціацій, що пройшли попередній відбір, – ГО «Інститут Медіа Права», ГО «Харківська правозахисна група», ВГО «Асоціація правників України», ВГО «Комітет виборців України», ВГО «Рада юристів України».

Ці організації кандидатами на членство в Наглядовій раді суспільного мовника висунули Тараса Шевченка, Олександра Павліченка, Дениса Бугая, Олексія Кошеля, Сергія Гитченка.

Усі присутні на конференції висловили думку про те, що, незважаючи на те, кого саме буде обрано від сфери правозахисту, це буде достойна особа. Зі свого боку голова Лічильної комісії, заступник голови Національної ради Уляна Фещук висловилася, що їй особливо приємно, що в Наглядовій раді суспільного мовника працюватимуть юристи. Саме на них, на її думку, буде покладено завдання стежити за дотриманням усіх процедурних аспектів та розробку нормативних документів.

За результатами голосування найбільшу кількість балів – 20 – набрав Тарас Шевченко. Результати інших учасників конференції такі: Олександр Павліченко – 16 балів, Олексій Кошель – 15, Денис Бугай – 14, Сергій Гитченко – 10.

Наступна конференція у сфері захисту інтересів дітей та молоді запланована на 23 жовтня 2015 року.