Протокол конференції громадських об’єднань та асоціацій у сфері фізичного виховання та спорту з обрання Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Протокол конференції громадських об’єднань та асоціацій у сфері фізичного виховання та спорту з обрання Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України

16.10.2020                                 11.15 – 11.50                   м. Київ, вул. Прорізна, 2

Присутні:

Т. Руденко – член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, голова Лічильної комісії Конференції громадських об’єднань та асоціацій,

Т. Кравченко – секретар,

В. Міський – секретар Наглядової ради АТ «НСТУ»,

 

учасники конференції у сфері фізичного виховання та спорту:

В. Бульба – ГО «Федерація кікбоксингу України «ІСКА»;

С. Левчук – ВГО «Українська федерація карате»;

В. Фетісов – ВГО «Українське Реєстрове Козацтво»;

О. Цилюра – ГО «Федерація волейболу України»;           

В. Щербачов – ГО «Фізкультурно-спортивне товариство «Спартак».

 

  Слухали:

Т. Руденко привітала присутніх із цим важливим кроком, який дозволить обрати наглядовий орган суспільної компанії. Зауважила на тому, що реформа суспільного мовлення є справді вдалим перетворенням. Зазначила, що за суспільним мовником приємно спостерігати, адже всі бачать, як він постійно змінюється.

Наголосила, що конференція відбувається за сприяння спільного Проєкту «ЄС та РЄ працюють разом для підтримки свободи медіа в Україні». Поінформувала, що під час двох етапів прийому заявних документів від сфери фізичного виховання та спорту до Національної ради надійшло 6 заяв. Зауважила, що для оцінки поданих від громадських об’єднань документів (згідно з вимогами розділу ІІІ Порядку проведення) була створена відповідна Громадська комісія. Таким чином, до участі у конференції від сфери фізичного виховання та спорту було допущено 5 громадських об’єднань, які братимуть участь у конференції.

В. Міський привітав усіх присутніх. Наголосив на значущості цього наглядового органу і нагадав про його повноваження, передбачені законом. Назвав обмеження щодо посад, на яких не можуть працювати члени Наглядової ради НСТУ.

 

Обрання головуючого з-поміж представників об’єднань. Затвердження головуючого і секретаря конференції – відкритим голосуванням. Затвердження порядку денного.

Слухали:

Т. Руденко зауважила, що необхідно обрати головуючого з-поміж представників об’єднань відкритим голосуванням. Запропонувала учасникам конференції у сфері фізичного виховання та спорту вносити пропозиції щодо головуючого.

 

Виступили: 

В. Щербачов запропонував обрати головуючим конференції у сфері фізичного виховання та спорту С. Левчука.

 Т. Руденко поставила на голосування кандидатуру С. Левчука.

 За – 5.

 

Т. Руденко запропонувала секретарем конференції обрати Т. Кравченко (відповідно до Порядку проведення Конференцій громадських об’єднань та асоціацій, обрання членів Наглядової ради Публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» та припинення їхніх повноважень секретерам конференції є працівник апарату Національної ради).

 Запропонувала проголосувати:

 За – 5.  

Зазначила, що головуючим конференції у сфері фізичного виховання та спорту обрано С. Левчука, секретарем – Т. Кравченко, начальника відділу зв’язків зі ЗМІ, громадськими організаціями та діяльності суспільного мовлення.

 

Обрання двох членів Лічильної комісії від наявних громадських об’єднань.

 Слухали:

С. Левчук повідомив, що необхідно обрати двох членів Лічильної комісії від наявних громадських об’єднань. Запропонував обрати членами Лічильної комісії О. Цилюру та В. Бульбу.

 Пропозицію поставив на голосування:

За – 5.

Зауважив, що до Лічильної комісії обрано О. Цилюру та В. Бульбу.

Т. Кравченко уточнила, що відповідно до Порядку проведення Конференцій головою Лічильної комісії є визначений рішенням Національної ради член Національної ради, на цій конференції голова Лічильної комісії – Т. Руденко.

 

Представлення кандидатами своїх програм. Обговорення програм кандидатів і запитання до них.

Слухали:

С. Левчук запропонував кандидатам представити свої програми.

Виступили:

В. Фетісов зняв кандидатуру Шевченка Анатолія Івановича.

В. Щербачов представив свою програму.

 

С. Левчук запропонував кандидатам та представникам обговорити програми, які щойно заслухали.

Виступили:

 С. Левчук – ВГО «Українська федерація карате», В. Бульба – ГО «Федерація кікбоксингу України «ІСКА», О. Цилюра – ГО «Федерація волейболу України».

 

Ознайомлення учасників конференції із процедурою голосування.

Слухали:

Т. Руденко – голова Лічильної комісії зауважила, що відповідно до пунктів 8, 9 розділу VІ Порядку проведення конференцій голосування за кандидатів здійснюють учасники конференції шляхом заповнення письмових анонімних бюлетенів. У бюлетені в алфавітному порядку за прізвищем зазначаються усі кандидати, що були запропоновані об’єднаннями, які мають право делегувати представників до складу Наглядової ради НСТУ. Бюлетень для голосування заповнюється шляхом виставлення рейтингових балів навпроти імен кандидатів (кожному кандидату виставляється від 1 до 5 балів). Бюлетень вважається недійсним, якщо в ньому не виставлено рейтингові бали всім кандидатам, а також якщо бюлетень заповнений із порушенням вимог цього Порядку.   

 

Голосування за кандидатів.

Слухали:

Т. Руденко запропонувала представникам громадських організацій голосувати за кандидата шляхом заповнення письмових анонімних бюлетенів, дотримуючись Порядку, заповнені бюлетені помістити у скриньку для голосування.

 Лічильна комісія у складі Т. Руденко, О. Цилюри та В. Бульби здійснила підрахунок голосів.

 

Оголошення результатів голосування.

Слухали:

Т. Руденко зауважила, що кандидат Щербачов Валентин Васильович набрав 24 бали.

Зазначила, що членом Наглядової ради у сфері фізичного виховання та спорту обрано Щербачова Валентина Васильовича.

С. Левчук подякував усім за роботу.

 

Головуючий   С. Левчук

Секретар  Т. Кравченко