Розпочався прийом заяв кандидатів у члени Наглядової ради НСТУ - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Розпочався прийом заяв кандидатів у члени Наглядової ради НСТУ

21 вересня розпочався прийом заяв від кандидатів у члени Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України. Документи необхідно подати до 25 вересня.

Відповідно до Поряду проведення конференцій громадських об’єднань та асоціацій громадські організації, які допущені до участі в конференціях, подають по одному кандидату до складу  Наглядової ради суспільного мовника.
Кандидатури до складу Наглядової ради НСТУ подаються листом за підписом керівника об’єднання.

До листа додаються:

1) заява кандидата на посаду члена Наглядової ради НСТУ від громадських об’єднань та асоціацій за формою, визначеною в додатку 2 до цього Порядку;

2) програма кандидата (обсягом до трьох тисяч друкованих знаків), у якій в довільній формі викладається позиція кандидата щодо пріоритетів діяльності у складі Наглядової ради НСТУ;

3) копія документа про вищу освіту;

4) копія паспорта громадянина України (першої – шостої сторінок та сторінки з останньою відміткою реєстрації місця проживання).

Заяви та програми кандидатів подаються в паперовій і електронній формах. Вони будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Національної ради.

Термін завершення подачі документів – 17 година 25 вересня.

Після цього Національна рада упродовж п’яти робочих днів робитиме попередню перевірку отриманих від кандидатів документів стосовно їхньої відповідності статті 9 Закону України “Про Суспільне телебачення і радіомовлення України”. За підсумками перевірки регуляторний орган може ухвалити рішення щодо  відхилення кандидатур у разі їх невідповідності зазначеним у Законі вимогам.