Журналістська громадськість визначилася зі своїм представником у Наглядовій раді суспільного мовника - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Журналістська громадськість визначилася зі своїм представником у Наглядовій раді суспільного мовника

19 жовтня громадські організації, що діють у сфері журналістики, визначилися зі своїм кандидатом у складі Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України. Ним стала Тетяна Лебедєва.

Загалом участь у конференції взяли представники семи громадських організацій, які висунули трьох кандидатів – Тетяну Котюжинску, Руслана Кухарчука і Тетяну Лебедєву. Під час представлення власних програм представник МГО «Асоціація журналістів, видавців і мовників християн «Новомедіа» Святослав Батов заявив про зняття кандидатури Руслана Кухарчука за його власним бажанням.

За результатами голосування Тетяна Лебедєва отримала 27 балів, а Тетяна Котюжинська – 15.

Тетяна Лебедєва наголосила, що створення суспільного мовлення нині є справжнім шансом для України остаточно відмовитися від пережитків радянщини – державного телебачення і радіомовлення. «Хочемо на зовсім інших принципах створити суспільне. Основне завдання Наглядової ради – створити умови для реалізації цього проекту, обрати гарного керівника і дати можливість цій команді реалізувати програму», – зазначила вона.

Сьогодні о 15 годині відбудеться ще одна конференція у сфері забезпечення прав національних меншин.