Низка ліцензіатів Національної ради не сплатила ліцензійний збір

24.10.2011

Низка ліцензіатів Національної ради не сплатила ліцензійний збір

На засіданні Національної ради 28 вересня скасовано попередні рішення стосовно низки компаній щодо видачі та переоформлення ліцензій на мовлення.

Таке рішення регуляторний орган ухвалив з огляду на те, що такі телерадіоорганізації, як ТОВ „Медіа УНТ”, м. Київ , ТОВ „Піар УНТ”, м. Київ , ТОВ „Студент УНТ”, м. Київ, ТОВ „Студія „Зміна”, м. Київ, не сплатили ліцензійний збір за видачу ліцензій. Це означає, що зазначені телерадіоорганізації не отримають дозволів на мовлення.

Відповідні рішення ухвалені на виконання статей 31, 39, 40 Закону України „Про телебачення і радіомовлення”, статей 17, 18, 24 Закону України „Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення”.

Окрім цих компаній, ліцензійний збір за переоформлення ліцензій не сплатили ПП «Студія «ВТВ» з Києва, ТОВ ТРК «100 відсотків» з Одеси, КП Редакція Кельменецького радіомовлення з Чернівецької обл., ВАТ «Телерадіокомпанія «Фаворіт ТВ» із Харкова (2 ліцензії), ФОП Ханевич Ю.М. із Лисичанська Луганської обл., ТОВ «Мега ТВ» із Севастополя. Ці компанії можуть мовити відповідно до старих, не переоформлених ліцензій.

_____________________________________________________________________________

Стежте за нашими новинами на facebook.com/NacRada та twitter.com/NacRada.