Низка журналістів отримали відзнаки Національної ради

20.05.2016

Регуляторний орган на засіданні 19 травня ухвалив рішення про відзначення нагородами Національної ради окремих журналістів і двох колективів інтернет-радіостанцій. Почесною грамотою відзначено і голову Українського інституту національної пам’яті Володимира В’ятровича.

Почесною відзнакою Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення «За розбудову телерадіоінформаційного простору України» нагороджено Симона Островського, журналіста американського новинного телевізійного ресурсу «Vice News». Раніше він також працював журналістом для телеканалу «Al Jazeera English».

Симон Островський активно висвітлює події на сході України, проводячи власні журналістські розслідування. У квітні 2014 року він на кілька днів потрапив у полон до терористів у Слов’янську, а потім був звільнений. Працював над зібранням доказів участі бурятського солдата із Росії у війні на сході країни.

Також за вагомий внесок у розвиток телерадіопростору України Почесною грамотою Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення нагороджено Левка Стека, журналіста «Радіо Свободи», колектив інтернет-радіостанції м. Івано-Франківська «Urban Spaсe Radio» і колектив львівської інтернет-радіостанції «Radio Skovoroda».