Низці супутникових телеканалів оголошено попередження, оскільки вони не мовлять за вказаними в ліцензії параметрами - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Низці супутникових телеканалів оголошено попередження, оскільки вони не мовлять за вказаними в ліцензії параметрами

Національна рада 7 вересня оголосила попередження супутниковим мовникам ТРК «Міст ТБ», м. Львів («ZIK»), ТОВ «Стар медіа ТБ», м. Київ («STAR cinema»), ТОВ «Справжні канали», м. Київ («FILMUACTION»), і ТОВ «Ейчді фешн», м. Київ («HDFASHION&LifeStyle»), оскільки компанії не мовлять відповідно до технічних параметрів, зазначених у ліцензії.

Згідно з планом основних заходів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення на перше півріччя 2017 року в період із 16 по 22 червня було проведено моніторинги мовлення супутникових телерадіоорганізацій стосовно виконання ними технічних параметрів мовлення.

Зафіксувати мовлення зазначених вище телеканалів за вказаними в їхніх ліцензіях параметрами не вдалося, що є порушенням вимог частини сьомої статті 27 та пункту а) частини першої статті 59 Закону України «Про телебачення і радіомовлення».

Застосувавши санкцію «оголошення попередження», Національна рада зобов’язала усіх мовників уподовж місяця увідповіднити свою діяльність вимогам чинного законодавства.

 

Ілюстрація із сайту klaster-plus.ua

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше