Обговорено зміни до Положення про дитяче мовлення

08.02.2013

Сьогодні, 8 лютого, під час засідання Міжвідомчої робочої групи з розробки Положення про регулювання дитячого мовлення в Україні, що відбулося в Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення, було обговорено всі пропозиції, які надійшли до цього документа від громадських організацій і громадян, зокрема Громадської ради при Національній раді, ВГО «Незалежна асоціація телерадіомовників», кандидата наук, доцента, завідувача кафедри реклами і зв’язків з громадськістю Інституту журналістики та масових комунікацій Класичного приватного університету м. Запоріжжя Пенчук І.Л., Спілки підприємців Тростянеччини, Телекомунікаційної палати України.У дискусії взяли участь члени Міжвідомчої робочої групи: Лариса Мудрак – заступник голови Національної ради; Ірина Опілат – член Національної ради; Оксана Левчук – начальник контрольно-аналітичного управління Національної ради; Людмила Василенко – завідувач сектору міжнародних зв’язків Національної ради; Олена Ракіна – начальник інформаційного забезпечення Національної ради; Дмитро Швидченко – начальник відділу моніторингу контрольно-аналітичного управління Національної ради; Олексій Корж – начальник відділу експертно-нормативної роботи управління правового забезпечення Національної ради; Ігор Розкладай – секретар Громадської ради при Національній раді, юрист Інституту медіа права; Олександр Макарський – член Громадської ради при Національній раді, професор кафедри телерадіожурналістики, дикторів та ведучих телепрограм Київського національного університету культури і мистецтв; Таїсія Мировець – заступник начальника юридичного відділу Державного комітету телебачення і радіомовлення України; Вікторія Маренич – начальник управління у справах преси та інформації Харківської обласної державної адміністрації – а також запрошені – Інна Пенчук – завідувач кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Інституту журналістики та масових комунікацій Класичного приватного університету м. Запоріжжя; Костянтин Гріцак – директор Телекомунікаційної палати України; Ірина Волошина – головний спеціаліст Головного територіального управління Міністерства надзвичайних ситуацій України у м. Києві, Павло Моісеєв – голова Громадської ради при Національній раді, директор з правових питань, заступник голови МГО «Інтерньюз-Україна».

Найбільш жваво обговорювалося питання дефініцій, які використовуватимуться в Положенні про дитяче мовлення. На разі члени групи дійшли одностайної думки стосовно всіх обговорюваних питань. Протягом двох тижнів озвучені зауваження будуть опрацьовані й ще раз переглянуті експертами.

Також Лариса Мудрак висловила сподівання, що до кінця лютого проект Положення про дитяче мовлення буде остаточно доопрацьований для його подальшого винесення на громадське обговорення, яке триватиме не менше як один місяць.