Обрано члена Наглядової ради НСТУ від громадських організацій у сфері фізичного виховання та спорту - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Обрано члена Наглядової ради НСТУ від громадських організацій у сфері фізичного виховання та спорту

16 жовтня під час конференції з обрання Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України членом цього наглядового органу від громадських організацій, що діють у сфері фізичного виховання та спорту, обрано Володимира Бринзака – віце-президента Національного олімпійського комітету України.

Під час представлення програм двоє учасників – Олег Волков від Всеукраїнської спортивної організації «Федерація стрільби України» і Сергій Владико  від Всеукраїнської спільки громадських організацій «Асоціація фут залу України» – зняли свої кандидатури. Відтак за результатами голосування найбільшу кількість балів отримав Володимир Бринзак – 44. Інші кандидати набрали такі бали:

Ілля Шевляк – 37,

Сергій Омелянчук – 32,

Леонід Косянчук – 27,

Григорій Верзун – 25.

Вітаючи новообраного члена Наглядової ради, голова Лічильної комісії і член Національної ради Сергій Костинський зазначив: «Сподіваюся, що цей вибір стане перемогою для суспільного, бо це наш спільний шанс змінити країну».

Генеральний директор НТКУ Зураб Аласанія наголосив, що Наглядова рада, має бути підтримкою суспільному мовленню, яке тільки починає процес становлення. Представник від сфери фізичного виховання і спорту, який став членом наглядового органу, має це добре усвідомлювати і разом з іншими громадськими активістами дбати саме про це.

Чергові  конференції з обрання Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії Україниу сфері журналістики і у сфері забезпечення прав національних меншинвідбудуться 19 жовтня.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше