ОБСЄ відзначила працівників Національної ради за сприяння у проведенні просвітницької кампанії перед місцевими виборами

02.02.2016

Організація з безпеки та співробітництва в Європі відзначила представників Національної ради за сприяння у проведенні просвітницької кампанії перед місцевими виборами 2015 року в Україні.

Подяки за підписом координатора проектів ОБСЄ в Україні, Посла Вайдотаса Верби були вручені голові Національної ради Юрію Артеменку, начальникові відділу моніторингу та аналізу телерадіомовлення Дмитру Швидченку і головному спеціалісту цього відділу Андрію Ложечнікову.

Відповідно до Законів України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення» та «Про телебачення і радіомовлення» Національна рада здійснює нагляд і контроль за дотриманням і забезпеченням виконання телерадіоорганізаціями і провайдерами програмної послуги вимог законодавства про вибори.

Для реалізації визначених законодавством повноважень того року було створено спеціальну робочу групу для здійснення нагляду за дотриманням телерадіоорганізаціями виборчого законодавства під час виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів у 2015 році.

Звіт за результатами роботи групи Національної ради було затверджено на засіданні регуляторного органу 17 грудня минулого року.