Одеська телерадіокомпанія STV отримала попередження за трансляцію 14 фільмів без прокатних посвідчень - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Одеська телерадіокомпанія STV отримала попередження за трансляцію 14 фільмів без прокатних посвідчень

Національна рада, розглянувши результати позапланової перевірки та моніторинг мовлення за 28-30 червня 2017 року ТОВ «Телерадіокомпанія «Лаванда», м. Одеса, застосувала до мовника санкцію попередження.

В ефірі ТРК «Лаванда» (кабельне мовлення, логотип: «STV») було зафіксовано трансляцію 14 фільмів, на які ліцензіат не мав прокатних посвідчень, що є порушенням пункту а) частини першої статті 59 Закону України
«Про телебачення і радіомовлення» та частини першої статті 15 Закону України «Про кінематографію». Зокрема, без відповідних дозволів транслювалися фільми «Авіатор», «Мгновения Нью-Йорка», «Авантюристы», «Мужское. Женское. 15 точных событий», «Марли и я. Щенячие годы», «Невидимая сторона», «Затерянные в космосе», «Изобретение лжи», «День труда», «Живем только дважды», «Приключения есть приключения», «Кое-что еще», «Как знать», «Как только можешь».

Компанія упродовж місяця з дня ухвалення регулятором рішення повинна увідповіднити свою діяльність до вимог чинного законодавства. В іншому разі Національна рада може призначити позапланову перевірку та/або застосувати до ліцензіата санкції.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше