Одеській компанії дозволено на час карантину відступити від умов ліцензії - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Одеській компанії дозволено на час карантину відступити від умов ліцензії

Регуляторний орган під час засідання 1 жовтня розглянув заяву компанії ТОВ «БАЛІНФОРМКОМПАНІЯ», м. Балта Одеської обл. (багатоканальне мовлення, логотип «Б», «І», «К») та, зважаючи на запровадження карантинних заходів в Україні, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, вирішив задовольнити її клопотання про тимчасовий відступ від деяких умов програмної концепції.

Ліцензіат просить дозволу Національної ради відступити від умов програмної концепції на мовлення, передбаченої додатком 4 до ліцензії на мовлення НР № 01448-м від 13.12.2018, зокрема зменшити загальний обсяг мовлення із 24 год./добу до 15 год./добу.

На думку членів Національної ради, такі зміни є допустимими. Регулятор звернув увагу ліцензіата, що після завершення карантинних та інших обмежувальних заходів в Україні він має відновити повноцінне виконання усіх вимог, передбачених ліцензією.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше