Одеському кабельному телеканалу «ОНТ» призначено позапланову перевірку - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Одеському кабельному телеканалу «ОНТ» призначено позапланову перевірку

Регуляторний орган на засіданні 29 серпня призначив позапланову перевірку ТОВ «ТРК «ОНТ», м. Одеса (кабельне телебачення, логотип «ОНТ») через недотримання вимог чинного законодавства.

За інформацією, вказаною в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, до установчих документів ліцензіата ТОВ «Телерадіокомпанія «ОНТ» 23 квітня 2018 року були внесені зміни в частині місцезнаходження юридичної особи. Крім того регулятору стало відомо, що станом на 26 липня цього року реальна юридична адреса одеської компанії ТОВ «Телерадіокомпанія «ОНТ» не відповідає тій, що зазначена в її ліцензії. Також ліцензіатом протягом тридцяти робочих днів не було подано до Національної ради заяви з проханням щодо переоформлення ліцензії у зв’язку зі зміною місцезнаходження. Це є порушенням вимог частини четвертої статті 35 Закону України «Про телебачення і радіомовлення».

Після проведення перевірки Національна рада ухвалить відповідне  рішення.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше