Одеському телеканалу «Південна хвиля» оголошено попередження

17.10.2019

На засіданні 17 жовтня Національна рада розглянула результати позапланової перевірки ТОВ «Телерадіокомпанія «Південна хвиля-ТВ», м. Одеса (логотип «ЮЖНАЯ ВОЛНА»), і оголосила компанії попередження через недотримання програмної концепції та трансляції програм з двома логотипами на екрані.

Позапланова виїзна перевірка телемовника, проведена 25 вересня на підставі моніторингу від 30.07.2019, зафіксувала порушення частини сьомої статті 27, частини восьмої статті 28 та пункту а) частини першої статті 59 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», оскільки компанія не дотрималася умов ліцензії в частині програмної концепції мовлення та розміщення логотипу. Зокрема, було зменшено мінімальний обсяг культурно-мистецьких передач (за ліцензією – 1 год. 30 хв./добу, фактично – 1 год. 02 хв./добу); не транслювалися передбачені ліцензією дитячі передачі (за ліцензією має бути 30 хв./добу). Вихідні дані (логотип) телеканалу відповідно до ліцензії – «ЮЖНАЯ ВОЛНА», фактично  протягом 17 год. 28 хв./добу на екрані було розміщено два логотипи – «ЮЖНАЯ ВОЛНА» та «Z ZIK».

Національна рада визнала порушення законодавства компанією, оголосила їй попередження та зобов’язала протягом місяця привести свою діяльність до законодавчих норм та умов ліцензії.