Одразу трьом ліцензіатам призначено позапланові перевірки - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Одразу трьом ліцензіатам призначено позапланові перевірки

19 липня на засіданні Національна рада ухвалила рішення про призначення позапланових перевірок діяльності провайдера програмної послуги, місцевої радіостанції та регіонального телеканалу. З них дві виїзні буде проведено для ТОВ «ТРК «Лик-ТБ», м. Лисичанськ Луганської обл. і ТОВ «ТРК «Пілот-Україна», м. Одеса (позивний: «Радіо Next»), та одна безвиїзна щодо ТОВ «Ейчді Фешн», м. Київ (логотип: «HDFASHION&LifeStyle»).

Національна рада виявила в роботі компаній-ліцензіатів ознаки порушень чинного законодавства України, а саме:

У результаті проведеного 6 червня 2018 року моніторингу програм, які надає провайдер програмної послуги з Луганської області ТОВ «ТРК «Лик-ТБ», було зафіксовано порушення частини дев`ятої статті 39, частини другої статті 42 і частини п’ятої статті 42 Закону України «Про телебачення і радіомовлення».

Під час моніторингу ефіру одеської радіостанції «Радіо Next» за 7 червня 2018 року регулятор зафіксував порушення частини сьомої статті 27, частини восьмої статті 28 та пункту а) частини першої статті 59 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», згідно з якими ліцензіат не виконав умови ліцензії та не дотримався визначеної програмної концепції мовлення.

За інформацією, вказаною в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, у документах ліцензіата ТОВ «Ейчді Фешн», що мовить в Києві під логотипом «HDFASHION&LIFESTYLE», були внесені зміни в частині інформації про власника (співвласника) та/або кінцевого бенефіціарного власника. Однак при розгляді заяви компанії щодо переоформлення ліцензії у зв’язку зі зміною кінцевого бенефіціарного власника, мовник не надав Національній раді документів, що підтверджують відповідні зміни, і повторно більше не звертався до регулятора з проханням щодо переоформлення ліцензії через зміну кінцевого власника. Це є порушенням вимог частини четвертої статті 35 Закону України «Про телебачення і радіомовлення».

Для перевірки дотримання вимог ліцензій і норм Закону України «Про телебачення і радіомовлення» Національна рада вирішила провести позапланові перевірки діяльності цих ліцензіатів, за результатами яких будуть ухвалені відповідні рішення.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше