Оголошено попередження за результатами планової перевірки

20.12.2012

На засіданні 19 грудня ц.р. серед іншого Національна рада за результатами проведених планових перевірок ухвалила рішення застосувати санкцію «оголошення попередження» стосовно таких компаній:ТОВ «ТРК «ЯТБ», м. Цюрупинськ Херсонської області (вид мовлення – кабельне ТБ, логотип: «ЯТБ»). – Виявлено порушення умов ліцензії в частині «програмна концепція мовлення»: збільшено обсяг іноземних, розважальних, передач, зменшено обсяг, вітчизняних передач і фільмопоказу, а також Законів України «Про телебачення і радіомовлення» і «Про рекламу»;

ТОВ «Термінал-Шостка», м. Шостка Сумської області. – Перевіркою, проведеною 5 листопада 2012 року, зафіксовано, що провайдер не ретранслює 19 програм, які передбачені ліцензією; програми універсальної програмної послуги транслюються не в повному обсязі.

ФОП Ткачука О.В., м. Перещепине Дніпропетровської області. – Перевірка виявила порушення провайдером програмної послуги Закону України «Про телебачення і радіомовлення»: провайдер не транслював п’ять програм УПП та дев’ять програм, передбачені ліцензією.

Усі компанії зобов’язано протягом місяця привести свою діяльність у відповідність із умовами чинних ліцензії та законодавства і протягом двох тижнів після цього подати до Національної ради звіт, завізований представником Національної ради у відповідному регіоні.