Оголошено прийом кандидатур до складу Громадської ради при Національній раді - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Оголошено прийом кандидатур до складу Громадської ради при Національній раді

22 серпня розпочнеться прийом пропозицій від громадськості стосовно кандидатур до складу Громадської ради при Національній раді. Подавати кандидатури можна упродовж місяця – до 21 вересня.

Перший заступник голови Національної ради Ольга Герасим’юк закликала до співпраці активних громадських діячів, чиєї підтримки потребує регуляторний орган. Зокрема, вона наголосила, що Національна рада очікує активної позиції та експертної діяльності нового складу Громадської ради, оскільки сьогодення продукує чимало викликів і резонансних питань, стосовно яких регулятору необхідні консультації і незалежна оцінка.

До Громадської ради можуть входити професійні некомерційні, недержавні організації, які легалізовані у встановленому законодавством порядку, а також авторитетні фахівці цієї сфери, запропоновані громадськістю (професійними організаціями журналістів). У її складі – 15 осіб.

Термін повноважень Громадської ради – два роки.

Щоб подати кандидатуру до складу Громадської ради, організація-кандидат у члени Громадської ради надсилає до регуляторного органу письмову заяву кандидата, до якої додається інформація про склад засновників; органи управління; основні напрями та досвід діяльності у сфері інформаційних відносин.

Склад Громадської ради обирається на засіданні  Національної ради шляхом рейтингового голосування.

Докладніше з основними завданнями, принципами і напрямами діяльності Громадської ради, а також з особливостями організації її роботи можна ознайомитися у Положенні про Громадську раду.

http://www.nrada.gov.ua/ua/hromadskarada/1285242086.html

Оголошення про прийом кандидатур до складу Громадської ради буде розміщено на сайті Національної ради після оприлюднення  відповідного рішення.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше