Оголошується прийом документів від громадських організацій для повторного проведення конференції у сфері забезпечення прав національних меншин

26.10.2015

26 ЖОВТНЯ РОЗПОЧАВСЯ ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ ВІД ГРОМАДСЬКИХ ОБ’ЄДНАНЬ ТА АСОЦІАЦІЙ, ЩО ДІЮТЬ У СФЕРІ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВ НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН, НА УЧАСТЬ У ПОВТОРНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ З ОБРАННЯ ЧЛЕНА НАГЛЯДОВОЇ РАДИ НАЦІОНАЛЬНОЇ СУСПІЛЬНОЇ ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЇ УКРАЇНИ. ВІДПОВІДНЕ РІШЕННЯ УХВАЛЕНЕ НАЦІОНАЛЬНОЮ РАДОЮ НА ЗАСІДАННІ ЦЬОГО ДНЯ.

26 жовтня розпочався прийом документів від громадських об’єднань та асоціацій, що діють у сфері забезпечення прав національних меншин, на участь у повторній конференції з обрання члена Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України. Відповідне рішення ухвалене Національною радою на засіданні цього дня.

Нагадаємо, конференція у цій сфері була проведена 19 жовтня, однак тоді не вдалося обрати представника Наглядової ради, оскільки двоє кандидатів у трьох турах голосування набирали однакову кількість балів. Зважаючи на це, конференцію було визнано такою, що не відбулася. Сьогодні процес обрання члена Наглядової ради НСТУ у сфері забезпечення прав національних меншин починається з початку.

Національна рада на засіданні також затвердила Календарний план підготовки та проведення Конференції у сфері забезпечення прав національних меншин. Відповідно до нього прийом документів у письмовій та електронній формах триватиме із 26 жовтня по 9 листопада. Їх оцінюватиме Громадська комісія. Уся процедура відбуватиметься, як і раніше, згідно з Порядком проведення конференцій громадських об’єднань та асоціацій, обрання членів Наглядової ради публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» та припинення їхніх повноважень, затвердженого рішенням Національної ради від 21.05.2015 № 707, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 09.06.2015 за № 679/27124.

З оголошенням щодо початку прийому заяв від громадських організацій можна ознайомитися за посиланням.

Більше про процес обрання Наглядової ради НСТУ – в розділі «Суспільне мовлення» веб-сайту.