Олегові Сенцову – 40 років

13.07.2016

Сьогодні виповнюється 40 років талановитому українському режисерові, сценаристу і письменнику, громадському активісту, учасникові численних акцій Євромайдану, організатору спротиву проти незаконної анексії Криму Олегові СЕНЦОВУ.

На його долю випало непросте випробування – витримати ув’язнення, психологічний тиск і фізичну наругу від путінського режиму, який з оскаженілою люттю переслідує всіх, хто не згодний з його агресивною узурпаторською політикою. Така ціна Олеговому волелюбству, його національній і людській гідності.

Із багатьох задокументованих свідчень ми знаємо, як непросто зберегти силу духу, перебуваючи в казематах, адже методи зламу непересічної й талановитої людини відточувалися адептами «русского мира» упродовж багатьох століть. Але ми також знаємо, що біблійні рядки «Хто витримає до кінця, той спасеться» адресовані, зокрема, й Олегу, і віримо, що його випробування – не даремні.

Усі ми, хто поділяє погляди й переконання Сенцова, повинні у цей день бути хоча б у думках поряд із ним, засвідчити йому свою повагу і всенародну любов, помолитися за його визволення. Усі разом ми повинні робити все можливе, щоб якнайшвидше настав той день, коли Олег ступить на рідну землю і обніме своїх найрідніших людей. Сподіваємося також, що невдовзі станемо вдячними читачами і глядачами його майбутніх талановитих творів.

Закликаємо журналістів і всіх медійників у своїй професійній діяльності не забувати про необхідність визволення Олега Сенцова. Щоденно нагадувати про цей обов’язок і українській владі, і світовій спільноті. Весь час тримати високий градус боротьби за нього.

Члени Національної ради й увесь колектив регуляторного органу бажають Олегові мужності, віри у себе і свою країну, добра й любові на всі роки!