Олександр Ільяшенко і Сергій Костинський відвідали міжнародну виставку обладнання для комунікаційної сфери - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Олександр Ільяшенко і Сергій Костинський відвідали міжнародну виставку обладнання для комунікаційної сфери

1 – 4 вересня відповідальний секретар Національної ради Олександр Ільяшенко і член Національної ради Сергій Костинський взяли участь у заходах Міжнародної виставки «IFA Berlin», що відбувається в Берліні (Німеччина). Співорганізатор заходу – глобальна мережа цифрового радіо «WorldDAB», яка є спеціальним форумом з питань цифрового радіо.

 Виставка обладнання для аудіовізуальної та комунікаційної сфер «IFA Berlin» відбувається щорічно і є провідною платформою Європи, де представляють найновіші продукти глобальної технологічної індустрії та інновацій. Тут відбуваються численні ділові зустрічі з основними  виробниками, роздрібними торговцями, покупцями й експертами галузі.

Під час заходу Олександр Ільяшенко і Сергій Костинський ознайомилися з останніми розробками і новинками, які пропонують виробники техніки для медіа-сфери, а також поспілкувалися із представниками «WorldDAB» – Ребекою Кін, менеджером зі зв’язків із стейкхолдерами, і Берні О’ніл, директором проектів. Вони говорили про досвід і найкращі практики  впровадження та розвитку мереж цифрового радіо формату DAB і DAB+ у Європі та за її межами. Таке обговорення є важливим з огляду на проект запуску цифрового радіомовлення в Києві, який реалізовує Національна рада.

Нагадаємо, нині в Києві на каналі 7D отримали ліцензії на цифрове мовлення у форматі DAB і DAB+ 13 радіостанцій. 6 вересня Національна рада підбила підсумки ще одного конкурсу, на який було виставлено одне місце у цьому каналі. Таким чином, у столиці й деяких навколишніх містах у цифровому стандарті мовитимуть 14 радіостанцій.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше