Олександрійська телерадіокомпанія «Контакт ЛТД» отримала два попередження

01.12.2017

Національна рада на звернення Олександрійського міського голови провела перевірку діяльності товариства з обмеженою відповідальністю «Телерадіокомпанія «Контакт-ЛТД» з міста Олександрії Кіровоградської області і через виявлені порушення умов ліцензій і чинного законодавства застосувала до нього санкцію «оголошення попередження» за двома ліцензіями.

Моніторингом від 25.09.2017 було зафіксовано відсутність кабельного мовлення (за програмною концепцією 2 год./добу у відрізках часу: 19:00 – 21:00), а 26.09.2017 – порушення Закону України «Про телебачення і радіомовлення» у частині дотримання програмної концепції та незазначення інформації про назву і адресу виробників деяких програм, відсутність логотипа, недотримання вимог рекламного законодавства, відсутність позначок із індексом кіновідеопродукції та ін.

За ліцензією провайдера програмної послуги було встановлено, що трансляція програм універсальної програмної послуги відбувалася не у всьому обсязі, не транслювалися 3 програми: ТОВ «ТРК «Кабельні телевізійні мережі», ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» («UA:КУЛЬТУРА»), ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» («UA:КРИМ»).

Крім того, транслювалися 3 телеканали, які не входять до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України: «Кинохит», «СТС», «Кинопремьера».

Наявні порушення свідчать про невиконання ТОВ «Телерадіокомпанія «Контакт-ЛТД» норм Закону України «Про телебачення і радіомовлення» та Положення про порядок видачі ліцензії провайдера програмної послуги.

Упродовж місяця ліцензіат має усунути зазначені порушення.