Ольга Герасим’юк бере участь у 67-й сесії Комісії зі становища жінок ООН - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Ольга Герасим’юк бере участь у 67-й сесії Комісії зі становища жінок ООН

6 – 17 березня у Нью-Йорку відбувається 67-ма сесія Комісії зі становища жінок ООН. Голова Національної ради Ольга Герасим’юк бере участь у сесії у складі делегації Уряду України. Учасники заходу обговорюватимуть питання гендерної рівності, прав і можливостей для жінок і дівчат у сучасному цифровому світі. Значна увага буде приділена становищу жінок в Україні, їх травмівному досвіду насильства внаслідок військової агресії росії.

Серед запланованих сесій і зустрічей розглядатиметься питання про те, як інновації та технологічні зміни, освіта в епоху цифрових технологій сприяють досягненню гендерної рівності. Йтиметься про інклюзивні інновації для розширення прав і можливостей жінок і дівчат та створення більш безпечних цифрових просторів.

Також під час 67-ї сесії Комісії міжнародну спільноту буде поінформовано про виклики і загрози, пов’язані зі збройною агресією рф проти України. Зокрема, буде представлено звіт про українських жінок, які постраждали, їхній мир і безпеку у 2022 – 2023 роках.

Перед початком сесії Союз українок Америки 4 березня підготував спеціальний захід, присвячений річниці повномасштабного вторгнення росії в Україну, за участі звільнених з російського полону морпіха-медикині Ані Ольсен і волонтерки Людмили Гусейнової. Нині вони усьому світові розповідають про жахи рашистських катівень і закликають про допомогу, аби звільнити з полону і решту українських жінок.

Також у Нью-Джерсі в неділю відбулася презентація документального фільму «Сексуальні злочини збройних сил рф в Україні», організована Світовою федерацією українських жіночих організацій.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше