Ольга Герасим’юк бере участь у 8-му засіданні Керівного комітету Ради Європи з питань медіа та інформаційного суспільства

16.06.2015

16 – 19 червня у Страсбурзі, Франція, триває 8-ме засідання Керівного комітету Ради Європи з питань медіа та інформаційного суспільства. Україну в цьому органі представляє перший заступник голови Національної ради Ольга Герасим’юк.

Під час засідання Керівного комітету відбудеться розгляд і обговорення питань, пов’язаних зі свободою висловлювань, захистом та безпекою журналістів, розробкою і впровадженням стандартів у сфері медіа й інтернет-середовища, захистом персональних даних.

Очікується особливо широке обговорення тем безпеки в Інтернеті, кібертероризму, що є актуальним з огляду на потребу збалансування свободи медіа та інтернет-середовища і загроз, що виникають при інформаційних війнах. Відтак доцільно посилювати міжнародну та регіональну співпрацю в цих питаннях.

У рамках засідання також буде надано інформацію про медіа-свободу в Європі, свободу висловлювань, приватність і етику в Інтернеті, напрацьовано рекомендації з питань захисту й безпеки журналістів та інших представників медіа-сфери, захисту та підтримки прав свободи висловлювань і права на приватне життя стосовно мережевої нейтральності тощо.