Ольга Герасим’юк: «На деокупованих територіях уже відновили роботу 27 телерадіокомпаній» - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Ольга Герасим’юк: «На деокупованих територіях уже відновили роботу 27 телерадіокомпаній»

Під час засідання Національної ради 15 вересня голова медіарегулятора Ольга Герасим’юк повідомила, що наразі на територіях, визволених від рашистських окупантів,  відновили мовлення 27 українських телерадіоорганізацій.

Вона сказала, що окупаційна влада та прорашистські медіа намагаються залякати людей на тимчасово окупованих територіях тим, що після  їх визволення українською армією буде якась насильницька українізація. Усі,  хто опиратиметься українській владі, будуть посаджені до в’язниць. Вони роблять усе для того, щоб люди були перестрашені.

«Однак туди заходить українська влада, заходить українська поліція, там проводяться всі необхідні заходи, щоби забезпечити людям швидке повернення після піврічної окупації до життя. І, безперечно, важливими на цих територіях є наші медіа».

 Національна рада веде постійну роботу на всіх українських територіях і стежить за діями й діяльністю місцевих медіа. «Хочу усіх запевнити, що ми за усім стежимо, ми робимо виїзні моніторинги. Ми знаємо, хто переходить на бік ворога, і вони повинні розуміти, що це не залишиться безкарним», – наголосила Ольга Герасим’юк.

Люди, які чують в ефірі кремлівських посіпак, які закликають убивати людей, нищити українські міста, руйнувати каналізації  «чтобы они там захлебнулись», доводити міста до гуманітарної катастрофи, повинні розуміти, що це залякування. Вони навпаки повинні бути сильнішими,  опиратися цій страшній навалі і довіряти інформації наших медіа.

Разом із  українськими військами у визволені міста і села заходить і українське мовлення. Нині на деокупованих територіях уже відновили роботу 27 телерадіокомпаній. 6 вересня в Харкові біля  самого кордону з рф розпочала мовлення «Армія FM».

У липні та вересні в Чернігівській області відновили роботу два мовники – ТРК «ТІМ» і «ТРК Клас». На Миколаївщині  також запрацювали дві телерадіокомпанії, на Донеччині – одна.

Це свідчить, що все окупаційне мовлення – тимчасове, разом із ЗСУ, що роблять свою роботу, триває і деокупація інформаційного простору.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше