Ольга Герасим’юк під час телемарафону «Єдині новини» розповіла про боротьбу з російською пропагандою - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Ольга Герасим’юк під час телемарафону «Єдині новини» розповіла про боротьбу з російською пропагандою

  • На другий день війни Національна рада звернулася до європейських партнерів із рекомендацією відключити пропагандистські канали. Наразі уже 30 країн на це зреагували.
  • Стало відомо, що німецька медіакорпорація Weimer Media Group визначила серед лауреатів цьогорічної «Премії ЗМІ за свободу» Президента України, білоруську опозиціонерку Світлану Тихановську, а також колишню редакторку російського пропагандистського «Первого канала» Марину Овсяннікову. Регулятор звернувся до Weimer Media Group із закликом обрати правильну позицію у ситуації, що склалася, і відмовитися від вручення премії пані Овсянніковій. Неприйнятним є зрівняти у важливості для просування демократії та миру у Європі Президента України і працівниці головного кремлівського пропагандистського рупору «Першого каналу».
  • Сьогодні, поборюючи другу армію світу, нами рухає насамперед величезна любов до своєї країни і людей, які в ній живуть. Ця любов, звичайно, поранена сьогодні. Після Перемоги нам потрібно буде серйозно працювати над травмами, що спричинила ця війна.

Докладніше дивіться тут

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше