Ольга Герасим’юк розповіла слухачам «Українського радіо» про роботу Конференції операторів електронних комунікацій, яка відбувається в Польщі в місті Закопане - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Ольга Герасим’юк розповіла слухачам «Українського радіо» про роботу Конференції операторів електронних комунікацій, яка відбувається в Польщі в місті Закопане

  • Поглиблення співпраці – найголовніша тема обговорення на конференції, що проходить під гаслом «Ми з Україною разом!»
  • Голова Національної ради подякувала колегам із Польщі за допомогу, яку отримує в цей час Україна від Уряду, Президента, медійників і всього народу Польщі. Цей захід, у якому беруть участь польські й українські фахівці галузі комунікацій, є також підтвердженням такої підтримки.
  • Польща одна із перших в Європі вимкнула у себе канали російської пропаганди і натомість дала доступ до українських мовників та поширює програми українською на своїх національних каналах. Польські медіа залучають до виготовлення своїх програм українських журналістів і таким чином підтримують їх та надають українським громадянам інформацію, що необхідна для їх тимчасового проживання, а також докладно розповідають про події в Україні.
  • Важливими для обговорення подальших спільних дій залишаються питання про спільне створення і обмін контентом, вироблення ефективних механізмів протидії загрозам, спричиненим гібридною війною – пропаганді, маніпуляціям і фейкам, співпраця для підтримки місцевих медіа.
  • Медіарегулятори Польщі й України готуються укласти меморандум про співпрацю, в якому будуть відображені всі напрями подальшої спільної роботи.

Докладніше слухайте тут

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше