Ольга Герасим’юк ще раз наголошує на відповідальності медіа перед суспільством - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Ольга Герасим’юк ще раз наголошує на відповідальності медіа перед суспільством

Голова Національної ради Ольга Герасим’юк перед початком засідання 26 січня ще раз нагадала про звернення Національної ради до медіа та наголосила на їх відповідальності за зміст поширюваної інформації.

Національна рада не впливає на друковану пресу, на інтернет, де такої інформації найбільше, однак про це треба говорити.

На думку Ольги Герасим’юк, перед загрозою, що нависла над країною, треба об’єднуватися, треба забути про партійні інтереси, а думати про спільні цінності: «Про об’єднання сьогодні говорить і опозиція, і влада. Це необхідно, щоб ми достойно прожили цей тяжкий період!».

ЗМІ мають зважувати, як вони трактують ті чи інші події, як подають інформацію, бо зараз гучні та іронічні заголовки – це не головне.

Вона також звернула увагу представників Національної ради, котрі працюють в областях, на їхню виняткову місію – проговорювання з місцевими мовниками всіх важливих для країни питань. Така роз’яснювальна робота з ліцензіатами є конче необхідною у цей час випробувань. Багато медіа, не думаючи про наслідки, поширюють інформацію про можливий початок війни, не перевіряючи джерел або ж вдаючись до перебільшення та нагнітання страху. Людям треба роз’яснювати, бути дуже акуратними з фактами та їх трактуванням, щоб вони могли обдумувати почуте, критично осмислювати інформацію, а не лякатися.

«Ми про це говоримо і нагадуємо медіа, і такої роботи ми чекаємо від наших представників в областях», –  підсумувала Ольга Герасим’юк.

Ознайомитися зі змістом звернення Національної ради до мовників про необхідність зважено ставитися до подачі інформації про поточний стан взаємовідносин між Україною та Російською Федерацією можна за посиланням

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше