Ольга Герасим’юк: сьогодні ми намагаємося створювати новий інформаційний простір, де буде багато співпраці між Польщею і Україною - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Ольга Герасим’юк: сьогодні ми намагаємося створювати новий інформаційний простір, де буде багато співпраці між Польщею і Україною

Під час зустрічі медіарегуляторів України і Польщі у Варшаві було узгоджено основні пункти майбутньої співпраці. 13 липня планується підписати Меморандум, який закріпить наміри регуляторів обох країн розвивати дружні, взаємовигідні відносини, розповіла голова Національної ради Ольга Герасим’юку в ефірі каналу «Freeдом» 12 липня.

  • Одним із напрямів взаємопідтримки буде співпраця українських і польських провайдерів програмної послуги, кабельних операторів, які забезпечують трансляцію українських програм у Польщі і польських в Україні.
  • Важлива також дослідницька робота з вивчення демографічних процесів та аудиторії медіа, адже нині дуже багато українських громадян тимчасово проживають у Польщі і треба думати про задоволення їхніх інформаційних потреб.
  • Необхідні також вивчення аудиторії медіа в Україні, детальній аналіз теперішнього медіаринку – яка інфраструктура, рекламний ринок, якими є потреби для відновлення мовлення українських компаній, які через війну припинили мовити, тощо.
  • В Україні нині формується новий інформаційний простір, і щоб зрозуміти, яким він буде, необхідно провести дуже багато роботи – консультацій, обговорень, узагальнень, і в цих процесах нам вкрай необхідна фахова допомога медіаспільнот дружніх країн.
  • Виконання трьох пунктів, які необхідні для збереження кандидатства до вступу в ЄС, дають змогу повністю реформувати медіагалузь України і наблизити її до європейського інформаційного простору.

Докладніше дивіться тут:

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше