Ольга Герасим’юк: Сьогодні народилася українська незалежна журналістика - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Ольга Герасим’юк: Сьогодні народилася українська незалежна журналістика

28 днів злилися в один довгий день. Запеклої боротьби, нескореності, протистояння. Уже цілий місяць Україна боронить свою незалежність від російської орди. Місяць – який засвідчив незламність нашого духу і волю до перемоги. Місяць незламності.

Голова Національної ради Ольга Герасим’юк 24 березня взяла участь в інформаційному  марафоні «Єдині новини #UАразом», де розповіла про звитяжну і блискучу роботу українських медійників і зв’язківців на фронтах війни.

Працівники медіасфери сьогодні тримають один із найважливіших фронтів – інформаційний, де відбувається боротьба за уми людей, за правду, за право вільно говорити і поширювати інформацію без заданих методичок і брехливих наративів. За місяць нашої боротьби ми сформували потужну інформаційну армію, що несе цілодобову службу – звитяжну і блискучу. «Я думаю, що це – приклад, цьому зараз дивується і аплодує увесь світ», – сказала Ольга Герасим’юк.

Віддаємо шану усім медійникам, які сьогодні на своєму посту віддано працюють у надскладних обставинах воєнної агресії, щоб доносити світові правду. Уклін тим, хто, виконуючи свою роботу, віддав життя за те, щоб суспільство знало обличчя свого ворога і його ниці дії.

«Імена цих наших колег – тепер на прапорі нашої нової незалежної журналістики, яка, на моє переконання, сьогодні також, як і вся нація, народилася», – висловилася Ольга Герасим’юк.

Наша солідарність і подяка усім медійникам, журналістам, зв’язківцям, провайдерам, які працюють в окупованих районах. Вони демонструють надзвичайні приклади звитяги та подвигу. Скрізь, де агресор руйнує вежі і намагається позбавити суспільство і світ українського мовлення, вони кидають усі свої сили, щоб тут же знаходити альтернативні шляхи, як усе відновити. Вони продовжують знімати і шукають способів передати усім інформацію про нескорений дух українського народу і звіряче обличчя загарбника.

Їхня праця, каже голова Національної ради, нагадує наші Збройні сили України. «Я схиляюся перед мужністю цих людей».

Наша боротьба триватиме. Неможливо зламати того, хто понад усе прагне жити. Неможливо скорити того, у кого від народження вільний дух!

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше